O nas

A co gdybyś powierzył nam swoje cztery kąty wpuścił nas do swojego świata a my w nim poprzestawiamy i stworzymy Twoją nową przestrzeń. Słuchamy, obserwujemy i analizujemy. Mamy “dobre oko”. Nie raz udowodniliśmy, że to co robimy jest wyjątkowe. Uśmiech i uznanie naszych klientów jest dla nas największą satysfakcją.

Spróbujemy ?

Nasze biuro projektowe charakteryzuje się elastycznością w kontaktach z klientem na każdym etapie współpracy. Zajmujemy się kompleksowym aranżowaniem i dekorowaniem wnętrz, przestrzeni prywatnych takich jak domy, rezydencje czy mieszkania, a także obiektów użytku publicznego typu biura, restauracje, kawiarnie, hotele, sklepy, przedszkola itp.

Prowadzimy uczciwy model rozliczeniowy, każdy etap projektu rozliczamy osobno i umożliwiamy klientowi współprace kompleksową jak i ewentualna rezygnacje ze współpracy w przypadku niezadowolenia.

1 Etap

Wykonanie projektu i jego wizualizacja po ówczesnym wywiadzie z klientem.

2 Etap

Dobór kolorystyki, materiałów, pomoc przy wyborze i zakupie dodatkow dekoracyjynych, oświetlenia, sprzętu RTV, AGD, elektroniki oraz mebli. Aranżacja wnętrza.

3 Etap

Realizacja projektu oraz jego nadzór.

W każdej chwili możesz umówić się z nami na konsultacje i doradztwo.